Newsletter Niebieski.net:
- porady biznesowe
- bezpieczeństwo w Sieci
- promocje
Zapisz się >>>
Mar 15 2013
Co tu dużo gadać! Gdyby nie Mirek, dziś nie istniałoby nasze oprogramowanie NetMailer.

Zawsze też mogłem polegać na firmie Mirka w trudnych momentach, co jest rzadkie w biznesie. Można to nazwać prawdziwym aliansem strategicznym. Na takiej relacji się buduje przewagę konkurencyjną. Osoba czy firma, na której można polegać, jest bezcenna, jest przyjacielem cenniejszym niż pieniądz.

Firma Mirka należy do nielicznych na rynku, która autentycznie troszczy się o dobro swoich klientów. Dlatego polecam Mirka wszystkim swoim klientom.Piotr Michalak

Strategie Rozwoju sp. z o.o.

https://netmailer.pl

https://strategie-rozwoju.pl

Apr 10 2012

Usługa hostingu, z której korzystałem zanim skorzystałem z usług Niebieski.net, nie spełniała moich oczekiwań. Większość e-maili, jakie dostawałem dotyczyła awarii. Potrzebowałem zmiany na bezawaryjny serwer.

Skorzystałem z hostingu Niebieski.net i dotychczasowy efekt współpracy spełnia moje wymagania.

Do tej pory wszystko jest załatwiane od ręki, piszę e-maila i po paru godzinach jest po sprawie. No i nie mam żadnych wiadomości typu: "awaria techniczna, robimy co możemy". Do tego bardzo miła i serdeczna obsługa, nawet gdy zadaję jakieś banalne pytania, nikt nie wzdycha, tylko cierpliwie wyjaśnia o co chodzi. Najbardziej podoba mi się to, że np. zadaję pytanie typu: czy możecie dla mnie zrobić to lub tamto? I otrzymuje odpowiedź: już wszystko załatwione :) Jeszcze nie korzystam w 100% z możliwości i z zasobów hostingu, ale jak do tej pory, od strony technicznej, wszystko działa bez zarzutu. Za całokształt, w skali od 1 do 10, daję 10 :)

Jarosław Janduda


Feb 22 2011
Z Mirkiem zetknęłam się za pośrednictwem platformy barterowej Barter System i po kilku nieufnych kontaktach przekonałam się, że nie tylko nie stanowi dla mojej firmy zagrożenia, ale jest doskonałym partnerem w biznesie.

Firma Mirka obsługuje naszych klientów w tematach, którymi my z różnych względów nie chcemy się zajmować (np. hosting, pozycjonowanie). Mogę z czystym sumieniem polecać moim klientom Suport - wiem, że zostaną właściwie potraktowani i będą zadowoleni z poleconych usług. Mirek, dzięki!

Justyna Dziuma
właścicielka agencji interaktywnej

Nov 03 2010Już od 2 lat korzystam z hostingu Niebieski.net, którego prowadzi firma Suport. Wszystko działa bez zarzutu.
W dodatku w razie potrzeby mogę liczyć na szybką pomoc. Pewnego dnia przy wgrywaniu kolejnych zdjęć na moją stronę www wyczerpało się miejsce, które miałem przydzielone do użytku. Na szczęście jeden telefon wystarczył i dosłownie w 10 minut miejsce na moim serwerze zostało powiększone i mogłem kontynuować swoją pracę.

Polecam hosting Niebieski.net każdemu właścicielowi firmy, który chce mieć święty spokój i chce koncentrować się na własnej działalności.Nov 02 2010
Solido Sp. z o.o., Katowice
Dariusz Malarek - Właściciel

Nov 02 2010
Zależało mi na tym, aby moja firma zaistniała w Internecie.
Chciałem dostarczyć swoim odbiorcom kompleksowej informacji o mojej ofercie i firmie.
Dzięki pracownikom firmy Suport osiągnąłem swój cel.

Od wielu lat korzystam z usług Suport. Nie tylko zamówiłem u nich stronę internetową, ale także usługi hostingowe, z których jestem bardzo zadowolony.

Długotrwała współpraca z Suport co dzień utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałem najlepszą firmę, bo zawsze mogę liczyć na fachową i szybką pomoc ze strony pracowników Suport
Gorąco polecam Suport!

Nov 02 2010


Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę Suport jako odpowiedzialnego wykonawcę,
rzetelnego i godnego zaufania partnera, dbającego o wysoką jakość świadczonych usług.
Maria Kurowska, Prezes Zarządu Polskiej Grupy Budowlanej


Oct 29 2010Od ponad dwóch lat korzystam z serwerów Niebieski.net. Zarówno strona
internetowa, jak i poczta działają niezawodnie - tak, że nie muszę o tym w ogóle myśleć.
Wiem jednak, że gdyby pojawiła się potrzeba, mogę liczyć na błyskawiczną reakcję i pomoc.
Jestem zadowolony ze współpracy z firmą SUPORT w tym zakresie i mogę zdecydowanie
polecić ją wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości usług hostingowych.