• Home
  • Poczta
  • Czy mogę korzystać z poczty przez www?
  • Czy mogę korzystać z poczty przez www?

    Tak. W tym celu zaloguj się do programu WebMail.

    Przykładowy sposób logowania:

    • Otwórz w przeglądarce WWW adres: poczta.mojadomena.pl
    • Następnie podaj dane dostępowe: login (adres email np. konto@poczta.mojadomena.pl), hasło (hasło do danego konta pocztowego)

    Zobacz powiązane wpisy