• Home
  • Poczta
  • Dlaczego nie mogę ściągnąć poczty za pomocą lokalnego klienta?
  • Dlaczego nie mogę ściągnąć poczty za pomocą lokalnego klienta?

    Powodem może być:

    • źle wprowadzone hasło (jeśli zapomniałeś hasła zmień je w panelu administracyjnym hostingiem)
    • źle skonfigurowany program do odbioru poczty (pamiętaj aby wszędzie wpisywać pełną nazwę konta: konto@mojadomena.pl)
    • domena nie jest jeszcze przeniesiona na serwer Niebieski.net (poczekaj aż zostanie zmieniona delegacja domeny)
    • korzystasz z dns byłego providera u którego domena nadal jest wpisana w konfiguracji (usuń dns byłego providera)

    Zobacz powiązane wpisy