Konto klienta: zaloguj się
Menu Zamknij

Referencje

Witajcie Użytkownicy niebieski.net!

Cieszymy się, że jesteście częścią naszej społeczności. Wasza opinia ma dla nas ogromne znaczenie! Chcielibyśmy Was serdecznie zachęcić do podzielenia się swoją opinią na temat naszych usług. Wasze sugestie i uwagi pomagają nam stale doskonalić nasze działania i dostosowywać się do Waszych potrzeb.
  1. Otwórz aplikację do skanowania kodów QR
  2. Zeskanuj kod QR
  3. Kliknij przycisk przenoszący na stronę
  4. Podziel się opinią na temat naszych usług
Możesz również ocenić nas klikając poniższy link.

Fanpage Niebieski.net

Polub nasz Fanpage, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami, poradami ekspertów i niesamowitymi treściami, które specjalnie dla Ciebie przygotowujemy. Dołącz do naszej rosnącej społeczności już dziś! Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzasz.

Kliknij w link

lub

zeskanuj kod QR

Sprawdź co inni piszą na nasz temat:

Dorota Bogacz-Hałat
Dorota Bogacz-Hałat
2024-04-25
Wspaniały support, panowie bardzo pomocni. W szybki i sprawny sposób rozwiązali mój problem z wysyłką maili. Polecam!
Michał Pudełko
Michał Pudełko
2024-03-19
Chciałbym podziękować firmie za doskonałą obsługę oraz profesjonalną naprawę, migrację i odwirusowanie naszej strony internetowej. Jakość usług przerosła moje oczekiwania - od samego początku do końca procesu naprawy czułem się w pełni zaangażowany i dobrze poinformowany. Wasz zespół wykazał się nie tylko fachowością, ale także szybkością działania i gotowością do rozwiązania każdego problemu. Jestem zachwycony efektem końcowym i pewien, że dalsza współpraca będzie równie owocna. Dziękuję za Wasze zaangażowanie i profesjonalizm!
Jarecki Jarecki
Jarecki Jarecki
2024-02-27
W mojej ocenie jedna z najlepszych firm hostingowych jakie miałem okazję usługi poznać. Szybka fachowa obsługa i bardzo profesjonalne podejście. Szczerze polecam i życzę powodzenia
JG SPORT
JG SPORT
2024-02-21
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Niebieski.net! Korzystam z ich usług od 2020 roku i jestem niezmiernie zadowolony z jakości obsługi oraz profesjonalizmu, które ich wyróżniają. Ich wsparcie techniczne jest na najwyższym poziomie, zawsze otrzymuję szybką pomoc w razie problemów.
Barbara Bouquet
Barbara Bouquet
2023-11-08
Polecam, usługa dobrze wsparta bezpośrednim kontaktem, również dla osób mających problemy z samodzielna obsługą techniczną.
Mieczysław Budziński
Mieczysław Budziński
2023-10-11
Bardzo polecam usługę obsługi mass mailingów oferowaną przez niebieski.net. Usługa charakteryzuje się bardzo korzystną ceną oraz wysokim wskaźnikiem dostarczalności maili, o co tak naprawdę chodzi.
Mariola Szypuła-Bugała
Mariola Szypuła-Bugała
2023-10-02
Z pełną odpowiedzialność polecam firmę Niebieski Net. Bardzo dobry kontakt i zawsze służą pomocą.
Paulina Mazur
Paulina Mazur
2023-10-02
Bardzo sprawna i szybka obsługa. Praktycznie można się dodzwonić od razu. Podać swój problem. i do kilku godzin wszystko jest załatwione
Mikolaj Grzaslewicz
Mikolaj Grzaslewicz
2023-09-29
Przez kilka lat używałem systemu do wysyłki mailingu i autoresponderów. Sprawdzało się świetnie, polecam
Krzysztof Niemiec
Krzysztof Niemiec
2023-09-22
Profesjonalna i fachowa obsługa. Fajnie się dzwoni do miejsca, gdzie człowiek się czuje jak u siebie. Naprawdę gorąco polecam.