• Home
  • Poczta
  • Nie mogę wysyłać poczty z mojej sieci, strony widzę normalnie
  • Nie mogę wysyłać poczty z mojej sieci, strony widzę normalnie

    Najprawdopodobniej używasz do wysyłki portu 25.

    Port ten został zablokowany przez większość dostawców usług telekomunikacyjnych. Jest także zablokowany na naszych serwerach.

    Do wysyłki należy używać portu 587 przy połączeniu nieszyfrowanym lub 465 przy połączeniu szyfrowanym.

    Zobacz powiązane wpisy